ALERIE

67

Artykuły

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Kradzież w OSP w Stanisławowie

ospkradziezW nocy z czwartku na piątek (5/6 września 2013 r.) została okradziona remiza OSP w Stanisławowie!

Skradziono: 2 agregaty prądotwórcze, 2 piły do drewna, 1 piłę do betonu i stali, a także kanistry z paliwem. Straty szacowane są na łączna kwotę około 20 000 zł.

 


     Ochotnicza Straż Pożarna to organizacja społeczna składająca się z grupy Ochotników, którzy ryzykują swoje życie dla dobra innych. Nie patrzą oni na to, do kogo są wzywani, lubię go czy nie- jadę! Pomógł mi czy kopał pode mną dołki – jadę, bo potrzebuje pomocy! Jan Paweł II w jednej ze swych encyklik pisał: „szanuj, broń, miłuj życie i służ życiu – każdemu życiu ludzkiemu”. Druhowie ze stanisławowskiej jednostki chcą pełnić służbę, pomagać bliźniemu lecz spotykają na swej drodze przeszkody.

 

Społeczności strażackiej jest niezmiernie przykro z powodu poniesionych strat, dlatego apeluje do mieszkańców gminy: jeśli ktoś z Państwa posiada jakiekolwiek informacje na temat włamania, złodziei lub spotka się z podejrzaną ceną lub pochodzeniem wyżej wymienionych sprzętów prosimy o kontakt z OSP w Stanisławowie, policją lub Urzędem Gminy.


Druhny i druhowie
OSP w Stanisławowie

Umieszczony przez © Wirtualny Stanisławów
Utworzono: sobota, 07, wrzesień 2013 22:43

Komentarze  

 
+5 #3 Michał Strażak 2013-09-10 23:34
Jakim bez mózgiem trzeba byc zeby okradac strażaków. wszystko rozumiem. ale skoro oni niosą bezinteresowną pomoc to powinni byc nagradzani za swoją bezinteresowną postawę, rzekłbym nawet bohaterska a nie okradani. życzę tym którzy to zrobili żeby potrzebowali ich szybciej niż myslą
Cytować
 
 
+10 #2 OSP Wysin 2013-09-10 17:27
Dwa lata temu mieliśmy podobny przypadek w naszej jednostce sprzęt ten sam stał się łupem dla złodziei tyle że w większej liczbie. Ponadto zginęły odcinki wężów sprężarki i wiele różnych drobnych rzeczy które po prostu wpadły sprawcom w oko. Do dziś dnia nikogo nie zatrzymano, sprzęt został uzupełniony, a gmina jak to mądry polak po szkodzie zamontowała po całym zajściu alarm... szkoda że tak późno. Współczujemy druhom ze Stanisławowa i wierzymy że tym razem winni zostaną schwytani i usłyszą zarzuty.
Cytować
 
 
+18 #1 Qwerty 2013-09-09 19:27
A żeby tym złodziejom się dom spalił.
Cytować
 

Serwis Wirtualny Stanisławów tworzy oraz wykorzystuje pliki cookies znajdujące się na Twoim komputerze.Dowiedź się więcej.