ALERIE

67
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

"Shrek" w remizie

 

shrekosp 10Dnia 6 listopada 2016 r. w remizie OSP w Stanisławowie dzieci i młodzież z koła teatralnego zabrały lokalną społeczność do krainy Shreka – zielonego ogra, którego samotność została nagle zakłócona. Była to opowieść o przyjaźni, rozterkach, tajemnicy, a w końcu o prawdziwej miłości.

W niedzielne popołudnie aktorzy ubrani w przepiękne, bajkowe kostiumy rozpoczęli występ. Do remizy przybyło mnóstwo gości. Bardzo jesteśmy dumni z tego, że nasze przedstawienia cieszą się ogromnym zainteresowaniem- zarówno ze strony aktorów, jak i publiczności. Kolejny raz największa sala w Stanisławowie miała problemy z pomieszczeniem wszystkich przybyłych.

W rolę główną Shreka wcielił się Piotr Gajcy, Osła -  Izabela Siporska, natomiast Fiony to Wiktoria Siatkowska oraz Aleksandra Kaim. Ogromne brawa należały się wszystkim aktorom - za wytrwałość, opanowanie ról, ruchy sceniczne oraz całą pracę włożoną w  przygotowania.

Podczas przedstawienia mogliśmy obejrzeć także pokazy taneczne wróżek, wiedźm i zwierzątek.

Na zakończenie spektaklu aktorzy życzyli swoim widzom prawdziwych, oddanych i wiernych przyjaciół oraz odnalezienia swojej Fiony, która będzie z nimi na dobre i złe. Po tych słowach prowadzące koło teatralne: Patrycja Kowalczyk, Anna Słowik i Katarzyna Słowik zaprezentowały aktorów i wręczyły im dyplomy oraz słodkie upominki.

Wspaniali aktorzy i ich sukcesy to zasługa rodziców. Na kolejnym spotkaniu koła po premierze – nie przerywamy, działamy w każdy wtorek - rodzice zorganizowali słodką niespodziankę – Shrekowy tort dla wszystkich zaangażowanych oraz kwiaty dla w podzięce dla opiekunów prowadzących zajęcia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim aktorom, osobom, które pomagały nam w tworzeniu dekoracji oraz strażakom z OSP Stanisławów za użyczenie sali i udzieloną pomoc!
 

Anna Słowik

 

Umieszczony przez © Anna Słowik
Utworzono: środa, 09, listopad 2016 20:27

Serwis Wirtualny Stanisławów tworzy oraz wykorzystuje pliki cookies znajdujące się na Twoim komputerze.Dowiedź się więcej.