ALERIE

67
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Konkurs i spektakl w bibliotece

 

biblioteka cyfrowa nowe tytulyZaproszenie na spektakl "Niewychowany Czerwony Kapturek"

Gminna Biblioteka Publiczna w Stanisławoie zaprasza  uczniów klas pierwszych i zerowych oraz przedszkolaków na spektakl "Niewychowany Czerwony Kapturek" w wykonaniu aktorów Studia Artystycznego Arlekin w dniu 11 października 2016 roku o godz. 10:40 w sali audiowizualnej gimnazjum. Bajka z psiej strony barykady ucząca dzieci czy i jeśli już - jak zbliżać się do naszych czworonożnych przyjaciół. Konsultowana z Towarzystwem Kynologicznym.


Zaproszenie do udziału w Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. M. Chełmońskiej-Szczepankowskiej

Gminna Biblioteka Publiczna w Stanisławowie zaprasza uczniów szkół postawowych i gimnazjów do udziału w Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Michaliny Chełmońskiej-Szczepankowskiej. Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Wójt Gminy Stanisławów Adam Sulewski.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie wyrecytować jeden wiersz autorstwa M. Chełmońskiej-Szczepankowskiej. Recytatorzy występują w trzech kategoriach wiekowych: dzieci z klas I-III i IV-VI szkół podstawowych oraz uczniowie gimnazjum. Zgodnie z regulaminem, szkoły proszone są o przeprowadzenie eliminacji szkolnych i wybranie po 3 recytatorów w każdej grupie wiekowej, a także dostarczenie kart zgłoszeń do GBP w Stanisławoie do dnia 2 listopada br.

Elimacje gminne odbędą się w dniu 4 listopada br. o godz. 10:00 w lokalu biblioteki.

Finał konkursu - w dniu 18 listopada 2016 roku o godz. 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Stanisławowie.

Gościem honorowym będzie wnuk poetki Piotr Szczepankowski - Chełmoński.

 źródło: GBP 1,2

Umieszczony przez © Wirtualny Stanisławów
Utworzono: niedziela, 09, październik 2016 14:01

Serwis Wirtualny Stanisławów tworzy oraz wykorzystuje pliki cookies znajdujące się na Twoim komputerze.Dowiedź się więcej.